Dzisiaj jest:

PUBLICZNE GIMNAZJUM

im. POLSKIEJ ORGANIZACJI ZBROJNEJ w BODZANOWIE

ul. Wyszogrodzka 3, 09-470 Bodzanów;  email: gimnazjum.bodzanow@wp.pl;  tel/fax 24 2607824

INFORMACJE

AKTUALNOŚCI 2018/2019

INFORMACJE

Zebranie z Rodzicami odbędzie się 13 września 2018 roku o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy.

>>>RODO<<<

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

poniedziałek 3 września 2018 roku

1. 8.00- Msza Święta w Kościele

2. 9.30- Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Przywóz uczniów dojeżdżających według rozkładu z roku szkolnego 2017/2018 (na godzinę 8.00)

Odwozy uczniów tego dnia od godziny 1100 .

Serdecznie zapraszamy uczniów i rodziców

22 czerwca br. z rąk dyrektora szkoły najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz dyplomy, pozostałym uczniom świadectwa  wręczyli  wychowawcy. Dzień wcześniej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego oraz  wręczenie nagród.

6 czerwca 2018 roku Szymon Nowak reprezentował nasze gimnazjum w skoku w dal w Płocku w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

25 maja  w Płocku, w LO im. Wł. Jagiełły odbyła się XVI edycja Regionalnego Konkursu Historycznego „ Polska Jagiellonów” . Naszą szkołę reprezentowała Aleksandra Sumlińska, uczennica klasy 3b.

24 maja 2018 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dni Matki i  Ojca. W sposób wyjątkowy wyrażali rodzicom swoją wdzięczność, życzliwość i szacunek a nade wszystko  okazywali swoją miłość.

List Minister Edukacji Narodowej do Rodziców i Opiekunów Uczniów

9 maja 2018 roku uczniowie Gimnazjum w Bodzanowie zajęli czwarte miejsce w powiatowych zawodach sportowych w piłce nożnej w Bielsku.

27 kwietnia 2018 roku uczniowie naszego gimnazjum i uczniowie Szkoły Podstawowej wspólnie przygotowali akademię z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

27 kwietnia br. trzy uczennice reprezentowały nasze Gimnazjum w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Kamionie szczebla wojewódzkiego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

25 kwietnia 2018 roku nasi uczniowie  rozegrali mecz piłki nożnej w Rogozinie. Były to zawody rejonowe, w których chłopcy zajęli II miejsce i tym samym  awansowali do zawodów szczebla powiatowego, które odbędą się 9 maja br. w Bielsku.

Dnia 23 kwietnia br. uczennice naszego Gimnazjum zajęły trzecie miejsce w rejonowych zawodach sportowych w piłce nożnej. Mecz rozegrały na boisku w Małej Wsi.

21 kwietnia 2018 r w Wiejskim Centrum Tradycji i Kultury w Gąsewie  odbył się konkurs pieśni patriotycznych pod nazwą „Ojczyzno ma”.

W dniach 18 - 20 kwietnia br. uczniowie klas trzecich przystąpili do egzaminu gimnazjalnego z przedmiotów humanistycznych, przyrodniczych i językowych.

W dniu 13 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie odbyło się V Nadwiślańskie Dyktando, w którym wzięły udział uczennice naszego gimnazjum.

W dniu 12 kwietnia 2018 w Czytelni w Miszewie Murowanym odbył się 40-ty Konkurs Recytatorski "Pięknie być człowiekiem", w którym wzięli udział uczniowie naszego gimnazjum.

11 kwietnia  2018 roku zostały zorganizowane w naszej placówce Szkolne Targi Edukacyjne  dla uczniów i rodziców klas trzecich. Targi rozpoczął  Dyrektor Szkoły Maciej Łukasiewicz.

W dniu 6 kwietnia 2018 r. czworo uczniów z naszego gimnazjum wzięło udział w Konkursie Piosenki Obcojęzycznej "Śpiewająco", organizowanym przez Liceum Ogólnokształcące im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku.

Życzenia radosnych Świąt Wielkanocnych
pełnych wiary, nadziei i miłości,
Wypełnionych nadzieją budzącej się wiosny.

Pogody w sercu i radości płynącej z faktu
Zmartwychwstania Pańskiego, oraz smacznego święconego w gronie najbliższych

szczerze życzy

Maciej Łukasiewicz

Publicznego Gimnazjum im. POZ w Bodzanowie

oraz cała społeczność szkolna

W tym roku szkolnym pierwszy dzień wiosny w naszej szkole obchodziliśmy w sposób urozmaicony, ciekawy i kolorowy. Głównym celem imprezy była integracja uczniów, wdrażanie do zdrowej rywalizacji …

21 marca 2018 r. w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie odbył się konkurs  pod nazwą „Mam talent”. Naszą szkołę reprezentowała  Katarzyna Kucharska, która zaśpiewała piosenkę  Dawida Podsiadło pt. „W dobrą stronę”.

W dniu 16 marca 2018 r. dwoje uczniów naszego gimnazjum Gabriela Rokicka   i Igor Kwiatkowski wzięli udział Regionalnym Konkursie Recytatorskim Poezji Współczesnej w Nowej Górze.

W dniu 16 marca 2018 uczennice naszego gimnazjum Katarzyna Kucharska (kl 2a) oraz Oliwia Golis (kl 3b) wzięły udział w Konkursie Piosenki Wielojęzycznej „Sing with us: muzyka filmowa”.

Więcej informacji na stronie wydarzenia szkolne

Nasza szkoła realizuje program

Zachowaj Trzeźwy Umysł

JAK DO NAS DOJECHAĆ? ZOBACZ MAPĘ!!!

ZOBACZ HISTORIĘ ODWIEDZIN NASZEJ STRONY