Dzisiaj jest:

PUBLICZNE GIMNAZJUM

im. POLSKIEJ ORGANIZACJI ZBROJNEJ w BODZANOWIE

ul. Wyszogrodzka 3, 09-470 Bodzan闚;  email: gimnazjum.bodzanow@wp.pl;  tel/fax 24 2607824

INFORMACJE

AKTUALNO列I 2017/2018

INFORMACJE

W dniu 12 kwietnia 2018 w Czytelni w Miszewie Murowanym odby si 40-ty Konkurs Recytatorski "Pi瘯nie by cz這wiekiem", w kt鏎ym wzi瘭i udzia uczniowie naszego gimnazjum.

Wi璚ej >>>

11 kwietnia  2018 roku zosta造 zorganizowane w naszej plac闚ce Szkolne Targi Edukacyjne  dla uczni闚 i rodzic闚 klas trzecich. Targi rozpocz掖  Dyrektor Szko造 Maciej ㄆkasiewicz.

Wi璚ej >>>

W dniu 6 kwietnia 2018 r. czworo uczni闚 z naszego gimnazjum wzi窸o udzia w Konkursie Piosenki Obcoj瞛ycznej "如iewaj帷o", organizowanym przez Liceum Og鏊nokszta販帷e im. Marsz. St. Ma豉chowskiego w P這cku.

砰czenia radosnych 安i徠 Wielkanocnych
pe軟ych wiary, nadziei i mi這軼i,
Wype軟ionych nadziej budz帷ej si wiosny.

Pogody w sercu i rado軼i p造n帷ej z faktu
Zmartwychwstania Pa雟kiego, oraz smacznego 鈍i璚onego w gronie najbli窺zych

szczerze 篡czy

Maciej ㄆkasiewicz

Publicznego Gimnazjum im. POZ w Bodzanowie

oraz ca豉 spo貫czno嗆 szkolna

W tym roku szkolnym pierwszy dzie wiosny w naszej szkole obchodzili鄉y w spos鏏 urozmaicony, ciekawy i kolorowy. G堯wnym celem imprezy by豉 integracja uczni闚, wdra瘸nie do zdrowej rywalizacji …

Wi璚ej >>>

W dniu 16 marca 2018 uczennice naszego gimnazjum Katarzyna Kucharska (kl 2a) oraz Oliwia Golis (kl 3b) wzi窸y udzia w Konkursie Piosenki Wieloj瞛ycznej „Sing with us: muzyka filmowa”.

Wi璚ej >>>

21 marca 2018 r. w Zespole Szk馧 im. Jana 好iadeckiego w Wyszogrodzie odby si konkurs  pod nazw „Mam talent”. Nasz szko喚 reprezentowa豉  Katarzyna Kucharska, kt鏎a za酥iewa豉 piosenk  Dawida Podsiad這 pt. „W dobr stron”.

Wi璚ej >>>

W dniu 13 marca 2018 r. w naszym gimnazjum odby si II Kiermasz Wielkanocny, kt鏎ego g堯wnymi organizatorami byli uczniowie naszego gimnazjum.  Podczas kiermaszu uczniowie sprzedawali przygotowane ozdoby 鈍i徠eczne.

Wi璚ej >>>

Po raz kolejny wolontariusze naszego gimnazjum wzi瘭i udzia w akcji „安i徠eczna zbi鏎ka 篡wno軼i”, zorganizowanej przez GOPS i Centrum Wolontariatu w Bodzanowie. Uczniowie pracowali tym razem tylko jeden dzie 17 marca (w sobot).

Wi璚ej >>>

8 marca br. uczniowie naszego gimnazjum zorganizowali przedstawienie z okazji Dnia Kobiet  o charakterze humorystycznym po陰czone z musicalem.

Wi璚ej >>>

W dniu 20 lutego b. r. uczniowie naszej szko造 uczestniczyli w wycieczce do P這cka, kt鏎ej g堯wnym celem by這 obejrzenie filmu „Cudowny ch這pak” w kinie Helios.

Wi璚ej >>>

9 lutego 2018 roku uczniowie klasy III b za zaj璚ie trzeciego miejsca w konkursie pod has貫m ,,Magiczna bombka” w ramach wygranej wybrali si do pizzerii Presto w Bodzanowie.

Wi璚ej >>>

W 鈔od 7. lutego cztery uczennice reprezentowa造 nasz szko喚 w II etapie „ Konkursu J瞛yka niemieckiego Junior”, organizowanym przez Zesp馧 Szk馧 Centrum Edukacji w P這cku.

Wi璚ej >>>

6 lutego br.  obchodzony by w naszej szkole DBI pod has貫m: Tworzymy kultur szacunku w sieci. Szacunek to poj璚ie, kt鏎e zawiera w sobie bardzo wiele tre軼i. To istotna warto嗆, bez kt鏎ej nie zbudujemy kultury zrozumienia, zaufania i tolerancji.

Wi璚ej >>>

2 lutego 2018 roku uczniowie klasy III c i II c za zaj璚ie pierwszego miejsca w konkursie Bo穎narodzeniowym pod has貫m ,,Magiczna bombka” pojechali  na klasow wycieczk do P這cka.

Wi璚ej >>>

14 stycznia 2018 roku odby si 26. Fina Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy. Uczniowie naszego Gimnazjum po raz kolejny w陰czyli si w akcj.

Wi璚ej >>>

30 stycznia 2018 roku dziewcz皻a naszego gimnazjum rozegra造 fina這wy mecz w unihokeja zajmuj帷  pierwsze miejsce w zawodach rejonowych.

Wi璚ej >>>

10 stycznia 2018 roku o godz. 17.15  w Publicznym Gimnazjum im. POZ w Bodzanowie rozpocz窸a si impreza choinkowa.

Wi璚ej >>>

Samorz康 Uczniowski i ko這 wolontariuszy og這si這 konkurs na najwi瘯sz ilo嗆 zebranych monet.  Akcja „G鏎a Grosza” zako鎍zy豉 si w naszym gimnazjum 4 stycznia 2018r. Zebrano 3373 monety o 陰cznej warto軼i   132,55 z.

Wi璚ej >>>

W dniu 21 grudnia 2017 r. w naszym gimnazjum odby si II Kiermasz Bo穎narodzeniowy, kt鏎ego g堯wnymi organizatorami byli uczniowie Publicznego Gimnazjum im. POZ w Bodzanowie.

10 stycznia br. o godz. 1630odb璠zie si zebranie semestralne

15 grudnia br. udany wyst瘼 zanotowa造 uczennice naszego Gimnazjum w rejonowych zawodach sportowych w halowej pi販e no積ej
w Ma貫j Wsi, gdzie zaj窸y trzecie miejsce.

Wi璚ej >>>

Wi璚ej informacji na stronie wydarzenia szkolne

Nasza szko豉 realizuje program

Zachowaj Trze德y Umys

JAK DO NAS DOJECHA? ZOBACZ MAP!!!

ZOBACZ HISTORI ODWIEDZIN NASZEJ STRONY