Dzisiaj jest:

PUBLICZNE GIMNAZJUM

im. POLSKIEJ ORGANIZACJI ZBROJNEJ w BODZANOWIE

ul. Wyszogrodzka 3, 09-470 Bodzanów;  email: gimnazjum.bodzanow@wp.pl;  tel/fax 24 2607824

INFORMACJE

AKTUALNOŚCI 2018/2019

INFORMACJE

Nasi uczniowie rozpoczęli tegoroczne ferie zimowe na sportowo, doskonaląc lub ucząc się jazdy na łyżwach na płockim lodowisku. Ruch na świeżym powietrzu sprawił im wiele radości i uśmiechów na twarzy.

Ferie zimowe to upragniony czas wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Aby przebiegły one szczęśliwie i wszyscy wypoczęci wrócili do swych domów …

Akcja „Góra Grosza” przeprowadzana jest w szkołach w całej Polsce.  Jej celem jest  uświadomienie młodzieży, że najdrobniejsze monety zebrane w tak dużej ilości mogą  pomóc bardzo wielu ich koleżankom i kolegom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej.

12 grudnia odbył się w naszej szkole apel poświęcony obchodom Roku Zbigniewa Herberta. 29 października minęła 94. rocznica urodzin poety.  Sejm Rzeczpospolitej Polski ogłosił rok 2018 Rokiem Zbigniewa Herberta.

5 grudnia 2018 r., już po raz czwarty, na sali gimnastycznej w szkole podstawowej odbyły  się  gminne obchody Dnia Wolontariusza. Wolontariusze otrzymali za swoją pracę podarunki i dyplomy.

Noc z 30 listopada na 1grudnia była szczególną nocą dla uczniów klas trzecich naszego gimnazjum. W ramach zorganizowanego po raz pierwszy andrzejkowego nocowania, spędzili ją w murach naszej szkoły.

29 listopada 2018 r. o godz. 1630 odbędzie się zebranie rodziców

Dokładnie 100 lat temu, 11 listopada 1918 roku Polska odzyskała niepodległość. Dzień ten  niewątpliwie uważany jest za jeden z najważniejszych dni dla naszego narodu.

W dniu 8 listopada 2018 r. odbyły się w Podgórzu Jesienne Biegi Przełajowe z okazji Dnia Niepodległości. Była to już XXIV edycja tego biegu.

W dniu 24 października 2018 r. w Sierpcu odbyły się Międzypowiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe. Dystans, który pokonywali gimnazjaliści to 1000 metrów dla dziewcząt i 1500 metrów dla chłopców.

Dnia 19 października b.r. odbył się apel poświęcony tematyce tolerancji. Punktem wyjścia było obejrzenie kreskówki o brzydkim kaczątku. Następnie uczniowie odegrali scenki, których sami byli autorami.

15 października 2018 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu złożyliśmy serdeczne życzenia  wszystkim nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi.

6 października 2018 r. o godzinie 14.00 rozpoczęła się historyczna akcja sadzenia 100 dębów w związku ze 100-leciem odzyskania niepodległości.

21 września 2018 roku uczniowie naszego gimnazjum wzięli aktywny udział w akcji „Sprzątanie Świata – Polska”.

Dzień 18 września jest dla nas szczególnym dniem. Co roku upamiętniamy wtedy rocznicę 13 straconych w naszej miejscowości, którzy byli członkami POZ.

Zebranie z Rodzicami odbędzie się 13 września 2018 roku o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy.

>>>RODO<<<

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

poniedziałek 3 września 2018 roku

1. 8.00- Msza Święta w Kościele

2. 9.30- Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Przywóz uczniów dojeżdżających według rozkładu z roku szkolnego 2017/2018 (na godzinę 8.00)

Odwozy uczniów tego dnia od godziny 11.00 .

Serdecznie zapraszamy uczniów i rodziców

Więcej informacji na stronie wydarzenia szkolne

Nasza szkoła realizuje program

Zachowaj Trzeźwy Umysł

JAK DO NAS DOJECHAĆ? ZOBACZ MAPĘ!!!

ZOBACZ HISTORIĘ ODWIEDZIN NASZEJ STRONY