Dzisiaj jest:

PUBLICZNE GIMNAZJUM

im. POLSKIEJ ORGANIZACJI ZBROJNEJ w BODZANOWIE

ul. Wyszogrodzka 3, 09-470 Bodzan闚;  email: gimnazjum.bodzanow@wp.pl;  tel/fax 24 2607824

AKTUALNO列I 2016/2017

UWAGA RODZICE!!!!

W zwi您ku z dzisiejsz (19.04.2017 r.) awari pieca w szkole w najbli窺zych dniach nie b璠zie ogrzewania. W zwi您ku zaistnia陰 sytuacj prosz o zaopatrzenie uczni闚 w dodatkowe nakrycie wierzchnie.

Krzysztof R騜a雟ki
Dyrektor Publicznego Gimnazjum im. POZ w Bodzanowie

TERMINY EGZAMINU GIMNAZJALNEGO 2016/2017

a) cz窷 humanistyczna 19 kwietnia 2017 r. (鈔oda)

• z zakresu historii i wiedzy o spo貫cze雟twie – godz. 9:00

• z zakresu j瞛yka polskiego – godz. 11:00

b) cz窷 matematyczno-przyrodnicza 20 kwietnia 2017 r. (czwartek)

• z zakresu przedmiot闚 przyrodniczych – godz. 9:00

• z zakresu matematyki – godz. 11:00

c) j瞛yk obcy nowo篡tny 21 kwietnia 2017 r. (pi徠ek)

• na poziomie podstawowym – godz. 9:00

• na poziomie rozszerzonym – godz. 11:00

W dniu 7 kwietnia 2017 r. uczennica naszej szko造 Patrycja Szel庵owska  odebra豉 nagrod i dyplom za zaj璚ie III miejsca w X edycji powiatowego konkursu wiedzy o wodzie pt. „Woda 廝鏚貫m 篡cia”.

Wi璚ej >>>

W dniu 3 kwietnia 2017 roku w naszym gimnazjum odby si I Kiermasz Wielkanocny, kt鏎ego g堯wnymi organizatorami byli uczniowie Publicznego Gimnazjum im. POZ w Bodzanowie.

Wi璚ej >>>

3 kwietnia 2017 r. obchodzili鄉y w naszym   gimnazjum 安iatowy Dzie Wiedzy na temat autyzmu. Uczniowie przedstawili prezentacj zawieraj帷 najwa積iejsze informacje na temat 篡cia i funkcjonowania os鏏 z autyzmem.

Wi璚ej >>>

W dniach 1 i 2 kwietnia 2017 r. uczniowie naszego gimnazjum, po raz kolejny, wzi瘭i udzia w Wielkanocnej Zbi鏎ce 砰wno軼i, zorganizowanej przez GOPS i Gminne Centrum Wolontariatu w Bodzanowie.

Wi璚ej >>>

W zwi您ku ze zbli瘸j帷ym si etapem podj璚ia decyzji o wyborze szko造 ponadgimnazjalnej  po raz kolejny w naszej plac闚ce zosta造 zorganizowane    29 marca Szkolne Targi Edukacyjne dla uczni闚 klas trzecich.

Wi璚ej >>>

W dniu 23 marca 2017r w Wyszogrodzie  odby si turniej  halowej pi趾i no積ej ch這pc闚. By造 to rozgrywki na etapie rejonowym. Nasz szko喚 reprezentowali: I. Nowak, P. Serwi雟ki, B. Trela, B. Iwa雟ki, M. Michalak, S. Nowak, I. Kwiatkowski, B. Serwi雟ki.

Szanowni Rodzice,

w dniu 31 marca br. (pi徠ek) nauczyciele i pracownicy Publicznego Gimnazjum w Bodzanowie przyst徙i do Og鏊nopolskiego Strajku Nauczycieli i pracownik闚 O鈍iaty. W zwi您ku z tym nie poprowadz zaj耩 dydaktycznych i wychowawczych. Wszyscy uczniowie, kt鏎zy przyjd w tym dniu do szko造 b璠 uczestniczy w zaj璚iach opieku鎍zych.

Krzysztof R騜a雟ki

Publicznego Gimnazjum im. POZ w Bodzanowie

3 kwietnia 2017 r. o godz. 1600 odb璠zie si zebranie rodzic闚.

21 marca 2017 roku Dyrektor Publicznego Gimnazjum im. Polskiej Organizacji Zbrojnej w Bodzanowie wr璚zy stypendia za wyniki w nauce i osi庵ni璚ia sportowe najlepszym uczniom i sportowcom.

Wi璚ej >>>

Wi璚ej informacji na stronie wydarzenia szkolne

Nasza szko豉 realizuje program

Zachowaj Trze德y Umys

JAK DO NAS DOJECHA? ZOBACZ MAP!!!

ZOBACZ HISTORI ODWIEDZIN NASZEJ STRONY