Dzisiaj jest:

PUBLICZNE GIMNAZJUM

im. POLSKIEJ ORGANIZACJI ZBROJNEJ w BODZANOWIE

  ul. Wyszogrodzka 3, 09-470 Bodzanów;  email: gimnazjum.bodzanow@wp.pl;  tel/fax 24 2607824

 

INFORMACJE

 

AKTUALNOŚCI 2016/2017

 

INFORMACJE

 

 

21 marca 2017 roku Dyrektor Publicznego Gimnazjum im. Polskiej Organizacji Zbrojnej w Bodzanowie wręczył stypendia za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe najlepszym uczniom i sportowcom.

Więcej >>> 

Zapraszamy

na

V Turniej Tenisa Stołowego

o Puchar Wójta Gminy Bodzanów.

 

Regulamin >>>


W dniu 9 marca 2017 roku reprezentacja naszej szkoły w składzie: Oliwia Golis, Karolina Cybulska i Paulina Stefaniak brały udział i odniosły duży sukces w powiatowym konkursie “Krzysztof Kamil Baczyński. Poeta - Powstaniec - Plastyk”.

Więcej >>>


W dniu 8 marca b.r. w naszym gimnazjum odbyła się uroczystość związana z obchodami Dnia Kobiet. Apel poprzedził występ „Łódzkiego Duetu Akordeonowego”

Więcej>>>


6 marca 2017 roku odbyło się w naszej szkole podsumowanie działań związanych z Dniem Bezpiecznego Internetu (DBI), który w bieżącym  roku przebiegał pod hasłem „Razem zmieniamy Internet na lepsze”.

Więcej >>>


W dniu 2 marca 2017 r. odbył się apel pod hasłem „Starajcie się zostawić świat trochę lepszym, niż go zastaliście”. Harcerze zaprosili społeczność szkolną Publicznego Gimnazjum w Bodzanowie  do świętowania Dnia Myśli Braterskiej.

Więcej >>>


3 marca 2017r. odbyło się podsumowanie 25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Spotkanie odbyło się na sali gimnastycznej w Publicznej Szkole Podstawowej w Bodzanowie.

Więcej >>>


24 lutego 2017 r.  nasze gimnazjum przy współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Bodzanowie zorganizowało projekcję dwóch filmów. Nasi uczniowie chętnie wzięli udział we wspólnym oglądaniu. Chociaż większą popularnością cieszył się film „Boy”, na film „Za jakie grzechy dobry Boże” też nie zbrakło chętnych.  Wszystkim uczestnikom  serdecznie dziękujemy za przybycie.


W dniu 10 lutego 2017 r. Poczet Sztandarowy Publicznego Gimnazjum w Bodzanowie uczestniczył w uroczystości podsumowującej Dni Patrona Szkoły Podstawowej z  0ddziałami Integracyjnymi nr 23 im. Armii Krajowej w Płocku.                                                                         Więcej >>>


W dniu 9 lutego 2017 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Warszawy. Program  wycieczki obejmował między innymi: zwiedzanie Stadionu Narodowego  oraz wizytę w Centrum Nauki Kopernik.

Więcej >>>


W czwartkowe popołudnie 2 lutego 2017 roku o godz. 16 30  walcem ,,Cała sala śpiewa z nami” rozpoczęła się choinka w Publicznym Gimnazjum im. POZ w Bodzanowie.

Więcej >>>


15 stycznia 2017 roku odbył się 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczniowie Naszego Gimnazjum po raz kolejny włączyli się w  akcję. Tegoroczną zbiórkę wspierało 27 wolontariuszy.

Więcej >>>


W dniu 22 grudnia  2016 r. w naszym gimnazjum młodzież szkolna zaprezentowała Jasełka Bożonarodzeniowe. Montaż słowno– muzyczny przybliżył tradycję i  zwyczaje grudniowych świąt.

Więcej >>>


W dniu 15 grudnia 2016 roku  w Szkole Podstawowej Nr 3  w Gostyninie odbył się Międzypowiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego. Drużyna chłopców naszego gimnazjum zajęła IV miejsce.

Więcej >>>


 Akcja „Góra Grosza” przeprowadzana jest w szkołach i przedszkolach w całej Polsce od 23 listopada do 9 grudnia 2016 r. Polega na zbiórce monet  (od 1 gr do 5 zł).

Więcej >>>


LIST MINISTER EDUKACJI NARODOWEJ DO RODZICÓW


W dniu 17 grudnia  2016  roku o godzinie 1000 w naszym gimnazjum odbył się I Kiermasz Bożonarodzeniowy zorganizowany przez uczniów Publicznego Gimnazjum im. POZ w Bodzanowie.

Więcej >>>


12 grudnia 2016  roku  w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony dyskryminacji społecznej i klasowej. Apel został   przygotowany przez uczniów klasy II a i II b.

Więcej >>>


W dniu 8 grudnia 2016r. po raz drugi w naszej gminie odbyła się uroczysta Gala z okazji Dnia Wolontariusza, na którą zostali zaproszeni wolontariusze naszego gimnazjum wraz z rodzicami.

Więcej >>>


Uczennice: Patrycja Szelągowska, Zuzanna Pańka, Wiktoria Moczyńska z Publicznego Gimnazjum im. POZ w Bodzanowie otrzymały stypendia Fundacji Orlen "Dar Serca"

Więcej >>>


W dniu 7 grudnia 2016 uczniowie klas 1a i 1b pojechali do Płocka, do kina na film pt.: „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”, po seansie wszyscy udali się do Galerii Mazovia,  gdzie mogli się posilić w KFC.

Więcej >>>


W dniu 2 grudnia 2016 roku odbył się Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego w Wyszogrodzie. Drużyna chłopców z naszego gimnazjum zdobyła mistrzostwo powiatu a drużyna dziewcząt zajęła drugie miejsce.

Więcej >>>


Dzień 30 listopada w naszym gimnazjum przebiegał w atmosferze wróżb i magii. Przyczynili się do tego wybrani członkowie Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły, którzy przygotowali różnorodne wróżby.

Więcej >>>


Serdecznie zapraszamy na „Pierwszy Kiermasz Świąteczny”, który odbędzie się 17 grudnia 2016 r. godz. 10:00-13:00 w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Bodzanowie.

Plan spotkania
1. Koncert kolęd w wykonaniu uczniów naszej szkoły.
2. Stoiska z ozdobami świątecznymi przygotowanymi przez uczniów     Gimnazjum w Bodzanowie, gdzie będzie można zakupić świąteczne prezenty.
3. Poczęstunek: domowe ciasto, kawa, herbata.
4. Miła, świąteczna atmosfera przy wspólnym kolędowaniu.

Dyrektor, Nauczyciele i Uczniowie Publicznego Gimnazjum w Bodzanowie


W dniu 29 listopada 2016 r. w hali widowiskowo- sportowej w Wyszogrodzie odbył się Rejonowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego. W turnieju startowały drużyny chłopców i dziewcząt.

Więcej >>>


29 listopada uczniowie z klasy Ic wzięli udział w wycieczce do Gniezna, gdzie  uczestniczyli w warsztatach ozdabiania bombek, zwiedzali fabrykę, zapoznając się ze złożonym procesem powstawania bombek i ozdób świątecznych.  

Więcej >>>


W poniedziałek 28 listopada 2016 r. uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w niecodziennej lekcji historii. Gościliśmy tego dnia przedstawicieli grupy artystycznej “Rekonstrukto”.

Więcej >>>


 

26 i 27 listopada 2016r została przeprowadzona Świąteczna Zbiórka Żywności, w której bardzo aktywnie brali udział nasi wolontariusze.

Więcej >>>


 

Więcej informacji na stronie wydarzenia szkolne

 

 
 

 

 

 

 

116111

 

Nasza szkoła realizuje program

Zachowaj Trzeźwy Umysł

 

 

 

JAK DO NAS DOJECHAĆ? ZOBACZ MAPĘ!!!

 

ZOBACZ HISTORIĘ ODWIEDZIN NASZEJ STRONY

 
 
 
 
 

Copyright 2010 Elżbieta Szymańska