Dzisiaj jest:

PUBLICZNE GIMNAZJUM

im. POLSKIEJ ORGANIZACJI ZBROJNEJ w BODZANOWIE

  ul. Wyszogrodzka 3, 09-470 Bodzanów;  email: gimnazjum.bodzanow@wp.pl;  tel/fax 24 2607824

 

INFORMACJE

 

AKTUALNOŚCI 2016/2017

 

INFORMACJE

 

LIST MINISTER EDUKACJI NARODOWEJ DO RODZICÓW


W dniu 27 grudnia  2016  roku o godzinie 1000 w naszym gimnazjum odbył się I Kiermasz Bożonarodzeniowy zorganizowany przez uczniów Publicznego Gimnazjum im. POZ w Bodzanowie.

Więcej >>>


12 grudnia 2016  roku  w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony dyskryminacji społecznej i klasowej. Apel został   przygotowany przez uczniów klasy II a i II b.

Więcej >>>


W dniu 8 grudnia 2016r. po raz drugi w naszej gminie odbyła się uroczysta Gala z okazji Dnia Wolontariusza, na którą zostali zaproszeni wolontariusze naszego gimnazjum wraz z rodzicami.

Więcej >>>


Uczennice: Patrycja Szelągowska, Zuzanna Pańka, Wiktoria Moczyńska z Publicznego Gimnazjum im. POZ w Bodzanowie otrzymały stypendia Fundacji Orlen "Dar Serca"

Więcej >>>


W dniu 7 grudnia 2016 uczniowie klas 1a i 1b pojechali do Płocka, do kina na film pt.: „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”, po seansie wszyscy udali się do Galerii Mazovia,  gdzie mogli się posilić w KFC.

Więcej >>>


W dniu 2 grudnia 2016 roku odbył się Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego w Wyszogrodzie. Drużyna chłopców z naszego gimnazjum zdobyła mistrzostwo powiatu a drużyna dziewcząt zajęła drugie miejsce.

Więcej >>>


Dzień 30 listopada w naszym gimnazjum przebiegał w atmosferze wróżb i magii. Przyczynili się do tego wybrani członkowie Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły, którzy przygotowali różnorodne wróżby.

Więcej >>>


Serdecznie zapraszamy na „Pierwszy Kiermasz Świąteczny”, który odbędzie się 17 grudnia 2016 r. godz. 10:00-13:00 w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Bodzanowie.

Plan spotkania
1. Koncert kolęd w wykonaniu uczniów naszej szkoły.
2. Stoiska z ozdobami świątecznymi przygotowanymi przez uczniów     Gimnazjum w Bodzanowie, gdzie będzie można zakupić świąteczne prezenty.
3. Poczęstunek: domowe ciasto, kawa, herbata.
4. Miła, świąteczna atmosfera przy wspólnym kolędowaniu.

Dyrektor, Nauczyciele i Uczniowie Publicznego Gimnazjum w Bodzanowie


W dniu 29 listopada 2016 r. w hali widowiskowo- sportowej w Wyszogrodzie odbył się Rejonowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego. W turnieju startowały drużyny chłopców i dziewcząt.

Więcej >>>


29 listopada uczniowie z klasy Ic wzięli udział w wycieczce do Gniezna, gdzie  uczestniczyli w warsztatach ozdabiania bombek, zwiedzali fabrykę, zapoznając się ze złożonym procesem powstawania bombek i ozdób świątecznych.  

Więcej >>>


W poniedziałek 28 listopada 2016 r. uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w niecodziennej lekcji historii. Gościliśmy tego dnia przedstawicieli grupy artystycznej “Rekonstrukto”.

Więcej >>>


 

26 i 27 listopada 2016r została przeprowadzona Świąteczna Zbiórka Żywności, w której bardzo aktywnie brali udział nasi wolontariusze.

Więcej >>>


 

Więcej informacji na stronie wydarzenia szkolne

 

 
 

 

 

 

 

116111

 

Nasza szkoła realizuje program

Zachowaj Trzeźwy Umysł

 

 

 

JAK DO NAS DOJECHAĆ? ZOBACZ MAPĘ!!!

 

ZOBACZ HISTORIĘ ODWIEDZIN NASZEJ STRONY

 
 
 
 
 

Copyright 2010 Elżbieta Szymańska