Dzisiaj jest:

PUBLICZNE GIMNAZJUM

im. POLSKIEJ ORGANIZACJI ZBROJNEJ w BODZANOWIE

ul. Wyszogrodzka 3, 09-470 Bodzan闚;  email: gimnazjum.bodzanow@wp.pl;  tel/fax 24 2607824

INFORMACJE

AKTUALNO列I 2017/2018

INFORMACJE

Dnia 9 listopada w naszej szkole odby豉 si  akademia z okazji 99 rocznicy odzyskania niepodleg這軼i. Uroczysto嗆 rozpocz窸a si  wprowadzeniem sztandaru szko造 przez poczet sztandarowy oraz wsp鏊nym od酥iewaniem hymnu pa雟twowego.

Wi璚ej >>>

W dniu 2 listopada b. r. nasi uczniowie uczestniczyli w wycieczce do Warszawy, kt鏎ej g堯wnym celem by這 obejrzenie „Dziad闚 cz. II” w Teatrze Studio Buffo.

Wi璚ej >>>

18 pa寮ziernika wolontariusze z naszego gimnazjum, wsp馧pracuj帷y z Centrum Wolontariatu w Bodzanowie, ju po raz drugi wzi瘭i udzia w akcji rejestracji potencjalnych dawc闚 szpiku, organizowanej przez Fundacj DKMS.

Wi璚ej >>>

W dniu 17 pa寮ziernika 2017 r. w Sierpcu odby造 si Mi璠zypowiatowe Indywidualne Biegi Prze豉jowe wliczane do Mazowieckich Igrzysk M這dzie篡 Szkolnej dziewcz徠 i ch這pc闚 szk馧 podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Wi璚ej >>>

W Publicznym Gimnazjum im. Polskiej Organizacji Zbrojnej w Bodzanowie obchodzono Dzie Edukacji Narodowej. Z tej okazji Samorz康 Uczniowski przygotowa przedstawienie o charakterze humorystycznym.

Wi璚ej >>>

W dniu 10 pa寮ziernika 2017r. w Podg鏎zu odby造 si Mi璠zypowiatowe Sztafetowe Biegi Prze豉jowe Dziewcz徠 i Ch這pc闚. W zawodach wzi窸a udzia reprezentacja dziewcz徠 naszego gimnazjum.

Wi璚ej >>>

W zwi您ku ze zbli瘸j帷ym si 安i皻em Zmar造ch, w 鈔od 4 pa寮ziernika grupa wolontariuszy z naszej szko造, pracowa豉 przy sprz徠aniu grob闚 podopiecznych GOPS-u w Bodzanowie.

Wi璚ej >>>

Na pocz徠ku pa寮ziernika br. uczniowie Publicznego Gimnazjum w Bodzanowie reprezentowali szko喚 w sztafetowych biegach prze豉jowych w Podg鏎zu.

Wi璚ej >>>

29 wrze郾ia 2017 r grupa wolontariuszy wyjecha豉 na wycieczk do Energylandii. Wyjazd zosta zorganizowany i w ca這軼i sfinansowany przez Centrum Wolontariatu i Gminny O鈔odek Pomocy Spo貫cznej w Bodzanowie.

Wi璚ej >>>

29 wrze郾ia–1 pa寮ziernika 2017 r. po raz kolejny odby si Harcerski Rajd Mo速awa. W tym roku organizatorami  by豉  58 GDH „Gradiam” z G帳ina. Dru篡n z Bodzanowa reprezentowa豉: 6 GZ „B喚kitne P這myki” 66 DH „Horyzonty” i 99 DSH „Chaos”.

Wi璚ej >>>

Za nami sz鏀ta edycja szkolnych rozgrywek pi趾arskich w Bodzanowie. Honorowy Patronat nad Turniejem obj掖 W鎩t Gminy Bodzan闚 Pan Jerzy Staniszewski.

Wi璚ej >>>

W dniu  28 wrze郾ia b. r.  klasa 2 a przygotowa豉 apel po鈍i璚ony tematyce antydyskryminacyjnej ze wzgl璠u  na pochodzenie etniczne.

Wi璚ej >>>

Uczniowie Publicznego Gimnazjum w Bodzanowie reprezentowali szko喚 w XVIII Jesiennym Biegu Prze豉jowym w Radzanowie zorganizowanym przez Uczniowski Klub Sportowy „Atleta” oraz Szko喚 Podstawow w Radzanowie.

Wi璚ej >>>

Dzie 18 wrze郾ia jest dla naszego gimnazjum wa積 dat. Upami皻niamy wtedy rocznic 13 straconych w naszej miejscowo軼i, kt鏎zy byli cz這nkami Polskiej Organizacji Zbrojnej.

Wi璚ej >>>

W dniu 8 wrze郾ia b.r. uczniowie naszego gimnazjum tradycyjnie odbyli pielgrzymk do K瘼y Polskiej. Trudy w璠r闚ki wspomaga豉 odpowiednia atmosfera, pogoda ducha oraz sprzyjaj帷a aura.

Wi璚ej>>>

13 wrze郾ia br. o godz. 16.00 odb璠zie si zebranie rodzic闚.

Uroczyste rozpocz璚ie roku szkolnego 2017/2018

w Publicznym Gimnazjum w Bodzanowie

odb璠zie si 4 wrze郾ia 2017 r. o godz. 900

Msza 安i皻a w Ko軼iele o godz. 800

Przyw霩 uczni闚 doje盥瘸j帷ych wed逝g rozk豉du z roku szkolnego 2016/2017 (na godzin 8.00)

Odwozy uczni闚 tego dnia od godziny 1015.

Serdecznie zapraszamy uczni闚 i rodzic闚

Wi璚ej informacji na stronie wydarzenia szkolne

Nasza szko豉 realizuje program

Zachowaj Trze德y Umys

JAK DO NAS DOJECHA? ZOBACZ MAP!!!

ZOBACZ HISTORI ODWIEDZIN NASZEJ STRONY