Dzisiaj jest:

PUBLICZNE GIMNAZJUM

im. POLSKIEJ ORGANIZACJI ZBROJNEJ w BODZANOWIE

ul. Wyszogrodzka 3, 09-470 Bodzan闚;  email: gimnazjum.bodzanow@wp.pl;  tel/fax 24 2607824

INFORMACJE

AKTUALNO列I 2017/2018

INFORMACJE

6 czerwca 2018 roku Szymon Nowak reprezentowa nasze gimnazjum w skoku w dal w P這cku w ramach Igrzysk M這dzie篡 Szkolnej.

Wi璚ej >>>

25 maja  w P這cku, w LO im. W. Jagie陶y odby豉 si XVI edycja Regionalnego Konkursu Historycznego „ Polska Jagiellon闚” . Nasz szko喚 reprezentowa豉 Aleksandra Sumli雟ka, uczennica klasy 3b.

Wi璚ej >>>

24 maja 2018 roku w naszej szkole odby豉 si uroczysto嗆 z okazji Dni Matki i  Ojca. W spos鏏 wyj徠kowy wyra瘸li rodzicom swoj wdzi璚zno嗆, 篡czliwo嗆 i szacunek a nade wszystko  okazywali swoj mi這嗆.

List Minister Edukacji Narodowej do Rodzic闚 i Opiekun闚 Uczni闚

Wi璚ej >>>

9 maja 2018 roku uczniowie Gimnazjum w Bodzanowie zaj瘭i czwarte miejsce w powiatowych zawodach sportowych w pi販e no積ej w Bielsku.

Wi璚ej >>>

27 kwietnia 2018 roku uczniowie naszego gimnazjum i uczniowie Szko造 Podstawowej wsp鏊nie przygotowali akademi z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Wi璚ej >>>

27 kwietnia br. trzy uczennice reprezentowa造 nasze Gimnazjum w Indywidualnych Biegach Prze豉jowych w Kamionie szczebla wojew鏚zkiego w ramach Igrzysk M這dzie篡 Szkolnej.

Wi璚ej >>>

25 kwietnia 2018 roku nasi uczniowie  rozegrali mecz pi趾i no積ej w Rogozinie. By造 to zawody rejonowe, w kt鏎ych ch這pcy zaj瘭i II miejsce i tym samym  awansowali do zawod闚 szczebla powiatowego, kt鏎e odb璠 si 9 maja br. w Bielsku.

Wi璚ej >>>

Dnia 23 kwietnia br. uczennice naszego Gimnazjum zaj窸y trzecie miejsce w rejonowych zawodach sportowych w pi販e no積ej. Mecz rozegra造 na boisku w Ma貫j Wsi.

Wi璚ej >>>

21 kwietnia 2018 r w Wiejskim Centrum Tradycji i Kultury w G御ewie  odby si konkurs pie郾i patriotycznych pod nazw „Ojczyzno ma”.

Wi璚ej >>>

W dniach 18 - 20 kwietnia br. uczniowie klas trzecich przyst徙ili do egzaminu gimnazjalnego z przedmiot闚 humanistycznych, przyrodniczych i j瞛ykowych.

Wi璚ej >>>

W dniu 13 kwietnia 2018 r. w Zespole Szk馧 im. Jana 好iadeckiego w Wyszogrodzie odby這 si V Nadwi郵a雟kie Dyktando, w kt鏎ym wzi窸y udzia uczennice naszego gimnazjum.

Wi璚ej >>>

W dniu 12 kwietnia 2018 w Czytelni w Miszewie Murowanym odby si 40-ty Konkurs Recytatorski "Pi瘯nie by cz這wiekiem", w kt鏎ym wzi瘭i udzia uczniowie naszego gimnazjum.

Wi璚ej >>>

11 kwietnia  2018 roku zosta造 zorganizowane w naszej plac闚ce Szkolne Targi Edukacyjne  dla uczni闚 i rodzic闚 klas trzecich. Targi rozpocz掖  Dyrektor Szko造 Maciej ㄆkasiewicz.

Wi璚ej >>>

W dniu 6 kwietnia 2018 r. czworo uczni闚 z naszego gimnazjum wzi窸o udzia w Konkursie Piosenki Obcoj瞛ycznej "如iewaj帷o", organizowanym przez Liceum Og鏊nokszta販帷e im. Marsz. St. Ma豉chowskiego w P這cku.

砰czenia radosnych 安i徠 Wielkanocnych
pe軟ych wiary, nadziei i mi這軼i,
Wype軟ionych nadziej budz帷ej si wiosny.

Pogody w sercu i rado軼i p造n帷ej z faktu
Zmartwychwstania Pa雟kiego, oraz smacznego 鈍i璚onego w gronie najbli窺zych

szczerze 篡czy

Maciej ㄆkasiewicz

Publicznego Gimnazjum im. POZ w Bodzanowie

oraz ca豉 spo貫czno嗆 szkolna

W tym roku szkolnym pierwszy dzie wiosny w naszej szkole obchodzili鄉y w spos鏏 urozmaicony, ciekawy i kolorowy. G堯wnym celem imprezy by豉 integracja uczni闚, wdra瘸nie do zdrowej rywalizacji …

Wi璚ej >>>

21 marca 2018 r. w Zespole Szk馧 im. Jana 好iadeckiego w Wyszogrodzie odby si konkurs  pod nazw „Mam talent”. Nasz szko喚 reprezentowa豉  Katarzyna Kucharska, kt鏎a za酥iewa豉 piosenk  Dawida Podsiad這 pt. „W dobr stron”.

Wi璚ej >>>

W dniu 16 marca 2018 r. dwoje uczni闚 naszego gimnazjum Gabriela Rokicka   i Igor Kwiatkowski wzi瘭i udzia Regionalnym Konkursie Recytatorskim Poezji Wsp馧czesnej w Nowej G鏎ze.

Wi璚ej >>>

W dniu 16 marca 2018 uczennice naszego gimnazjum Katarzyna Kucharska (kl 2a) oraz Oliwia Golis (kl 3b) wzi窸y udzia w Konkursie Piosenki Wieloj瞛ycznej „Sing with us: muzyka filmowa”.

Wi璚ej >>>

Wi璚ej informacji na stronie wydarzenia szkolne

Nasza szko豉 realizuje program

Zachowaj Trze德y Umys

JAK DO NAS DOJECHA? ZOBACZ MAP!!!

ZOBACZ HISTORI ODWIEDZIN NASZEJ STRONY