Dzisiaj jest:

PUBLICZNE GIMNAZJUM

im. POLSKIEJ ORGANIZACJI ZBROJNEJ w BODZANOWIE

ul. Wyszogrodzka 3, 09-470 Bodzanów;  email: gimnazjum.bodzanow@wp.pl;  tel/fax 24 2607824

AKTUALNOŚCI 2016/2017

LIST MINISTER EDUKACJI NARODOWEJ DO RODZICÓW

W dniu 27 grudnia  2016  roku o godzinie 1000 w naszym gimnazjum odbył się I Kiermasz Bożonarodzeniowy zorganizowany przez uczniów Publicznego Gimnazjum im. POZ w Bodzanowie.

12 grudnia 2016  roku  w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony dyskryminacji społecznej i klasowej. Apel został   przygotowany przez uczniów klasy II a i II b.

W dniu 8 grudnia 2016r. po raz drugi w naszej gminie odbyła się uroczysta Gala z okazji Dnia Wolontariusza, na którą zostali zaproszeni wolontariusze naszego gimnazjum wraz z rodzicami.

Uczennice: Patrycja Szelągowska, Zuzanna Pańka, Wiktoria Moczyńska z Publicznego Gimnazjum im. POZ w Bodzanowie otrzymały stypendia Fundacji Orlen "Dar Serca"

W dniu 7 grudnia 2016 uczniowie klas 1a i 1b pojechali do Płocka, do kina na film pt.: „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”, po seansie wszyscy udali się do Galerii Mazovia,  gdzie mogli się posilić w KFC.

W dniu 2 grudnia 2016 roku odbył się Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego w Wyszogrodzie. Drużyna chłopców z naszego gimnazjum zdobyła mistrzostwo powiatu a drużyna dziewcząt zajęła drugie miejsce.

Dzień 30 listopada w naszym gimnazjum przebiegał w atmosferze wróżb i magii. Przyczynili się do tego wybrani członkowie Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły, którzy przygotowali różnorodne wróżby.

Serdecznie zapraszamy na „Pierwszy Kiermasz Świąteczny”, który odbędzie się 17 grudnia 2016 r. godz. 10:00-13:00 w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Bodzanowie.

Plan spotkania
1. Koncert kolęd w wykonaniu uczniów naszej szkoły.
2. Stoiska z ozdobami świątecznymi przygotowanymi przez uczniów     Gimnazjum w Bodzanowie, gdzie będzie można zakupić świąteczne prezenty.
3. Poczęstunek: domowe ciasto, kawa, herbata.
4. Miła, świąteczna atmosfera przy wspólnym kolędowaniu.

Dyrektor, Nauczyciele i Uczniowie Publicznego Gimnazjum w Bodzanowie

W dniu 29 listopada 2016 r. w hali widowiskowo- sportowej w Wyszogrodzie odbył się Rejonowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego. W turnieju startowały drużyny chłopców i dziewcząt.

29 listopada uczniowie z klasy Ic wzięli udział w wycieczce do Gniezna, gdzie  uczestniczyli w warsztatach ozdabiania bombek, zwiedzali fabrykę, zapoznając się ze złożonym procesem powstawania bombek i ozdób świątecznych.

W poniedziałek 28 listopada 2016 r. uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w niecodziennej lekcji historii. Gościliśmy tego dnia przedstawicieli grupy artystycznej “Rekonstrukto”.

26 i 27 listopada 2016r została przeprowadzona Świąteczna Zbiórka Żywności, w której bardzo aktywnie brali udział nasi wolontariusze.

Więcej informacji na stronie wydarzenia szkolne

Nasza szkoła realizuje program

Zachowaj Trzeźwy Umysł

JAK DO NAS DOJECHAĆ? ZOBACZ MAPĘ!!!

ZOBACZ HISTORIĘ ODWIEDZIN NASZEJ STRONY