XXIII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI W PODGÓRZU

W dniu 9 listopada 2017 r. odbyły się w Podgórzu Jesienne Biegi Przełajowe  z okazji Dnia Niepodległości. Była to już XXIII edycja tej imprezy organizowanej przez Szkołę Podstawową w Podgórzu oraz UKS „Borowik” przy Szkole Podstawowej  w Podgórzu.

Publiczne Gimnazjum w Bodzanowie reprezentowali zarówno dziewczyny jak i chłopcy z roczników 2004 – 2002. Najlepszy wynik indywidualnie uzyskała Natalia Grabowska, która zajęła 3 miejsce i jako jedyna wróciła do Bodzanowa z medalem. Bardzo dobrze pobiegła również, Dominika Pawlak (6 miejsce), Ola Oracka (7), Daria Kraśniewska (10), Zuzanna Pańka (11). Z kolei wśród rywalizacji chłopców najlepszy wynik osiągnął Bartłomiej Trela (12 miejsce), Marcin Michalak (19), Bartek Serwiński (24), Bartek Iwański (34). Ponadto, Gimnazjum w Bodzanowie reprezentowali również Natalia Popiołek, Alicja Gackowska, Wiktoria Moczyńska, Korad Rosiński, Jakub Maciejewski, Dawid Borzewski, Jakub Krawczyk, Kacper Bombała, Mateusz Jędrzejak, Kamil Boruszewski oraz Miłosz Szkop.

Wszyscy uczniowie bardzo się starali i uzyskali bardzo dobre lokaty. Dziewczęta rocznik 2002-2004 uplasowały się na bardzo dobrym 5 miejscu w klasyfikacji drużynowej, z kolei chłopcy zajęli dobre 11 miejsce. Wszyscy wróciliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni z naszych rezultatów.

Krzysztof Jakubiak