MIĘDZYPOWIATOWE IMS

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE W SIERPCU

W dniu 17 października 2017 r. w Sierpcu odbyły się Międzypowiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe wliczane do Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Dystans, który pokonywali gimnazjaliści to 1000 metrów dla dziewcząt i 1500 metrów dla chłopców. Uczniowie reprezentujący Publiczne Gimnazjum w Bodzanowie w liczbie 22 osób walczyli o jak najlepsze miejsce w każdym z poszczególnych biegów.

Największy sukces indywidualny to VI miejsce Natalii Grabowskiej z klasy IIIc, IX miejsce Bartłomieja Treli z klasy IIIa, oraz X miejsce Wiktorii Moczyńskiej z klasy IIc. Grupa tych uczniów  zajmując tak wysokie miejsca zapewniła sobie bezpośredni awans zaś Daria Kraśniewska z klasy II a zajmując 13 miejsce wystartuje z listy rezerwowej do finału wojewódzkiego.

W klasyfikacji drużynowej drużyna chłopców zajęła V miejsce a drużyna dziewcząt miejsce VII. W rywalizacji wzięło udział 26 szkół. Uczniowie reprezentujący naszą szkołę:

WYNIKI INDYWIDUALNE:

KLASY II: Wiktoria Moczyńska kl. IIb (10), Katarzyna Kucharska kl. IIa (52), Katarzyna Wiewiórkowska kl. IIa (39), Daria Kraśniewska kl. IIa (13), Natalia Popiołek kl. IIb (26), Patrycja Wiktorzak kl. IIb (55), Konrad Rosiński kl. IIb (22), Bartłomiej Serwiński kl. IIb (56), Szymon Nowak kl. IIa (30), Kacper Bombała kl. IIb (61), Mateusz Jędrzejak kl. IIb  (63), Dawid Borzewski kl. IIb (68), Paweł Bąbała kl. IIa (44),

KLASY III: Grabowska Natalia (6), Emilia Cios kl. IIIb (61), Patrycja Kułak kl. IIIb (27), Dominika Pawlak (21), Bartłomiej Trela kl. IIIa (9), Bartłomiej Iwański kl. IIIa (34), Marcin Michalak kl. IIIa, (19), Kamil Boruszewski kl. IIIc (60),

Sylwia Pułtorak