CHOINKA SZKOLNA

10 stycznia 2018 roku o godz. 17.15  w Publicznym Gimnazjum im. POZ w Bodzanowie rozpoczęła się impreza choinkowa. Po oficjalnym powitaniu wszystkich zebranych przez  Gabrielę Rokicką i Igora Kwiatkowskiego zaczęła się część artystyczna z przedstawieniem kabaretowym, pt. ,,Telewizja w krzywym zwierciadle”. Występ uświetniły piosenki w wykonaniu Oliwii Golis, Katarzyny Kucharskiej oraz chóru szkolnego.  Po występie uczniowie bawili się na szkolnej dyskotece. W trakcie zabawy uczestnicy zajadali się ciastami przygotowanymi przez mamy. Wszystkim obecnym dopisywał znakomity humor i kondycja fizyczna. Zabawa skończyła się o godzinie 20.00. Impreza ukazała uczniom, w jaki sposób można kulturalnie bawić się i spędzić czas wolny.

Janina Wiśniewska