II Kiermasz Bożonarodzeniowy

W dniu 21 grudnia 2017 r. w naszym gimnazjum odbył się II Kiermasz Bożonarodzeniowy, którego głównymi organizatorami byli uczniowie Publicznego Gimnazjum im. POZ w Bodzanowie. W organizację kiermaszu zaangażowała się również Rada Rodziców, która przygotowała słodki poczęstunek dla wszystkich przybyłych gości. Podczas kiermaszu można było zakupić rękodzieła takie jak: stroiki, bombki, aniołki, choinki i wiele innych pięknych ozdób.

W trakcie kiermaszu został rozstrzygnięty szkolny konkurs na „Magiczną Bombkę” Pierwsze miejsce zajęła klasa III c, drugie miejsce klasa II c, trzecie III b. Nagrody ufundował Wójt Gminy Bodzanów Pan Jerzy Staniszewski oraz lokalni przedsiębiorcy: Państwo Ewa i Janusz Multon, Bank Spółdzielczy
w Ciechanowie Oddział w Bodzanowie, Vistula Bank Spółdzielczy.

Kiermasz upłynął w miłej i przyjemnej atmosferze. Dochód ze sprzedaży ozdób zostanie przeznaczony na potrzeby klas. Wszystkim gościom bardzo dziękujemy za przybycie i wsparcie finansowe.

Emilia Niedzielak