PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

Na pierwszy dzień wiosny każdy czeka z utęsknieniem. Zatem, gdy nadejdzie, należy go odpowiednio uczcić.

W tym roku szkolnym 2017/2018, pierwszy dzień wiosny w naszej szkole obchodziliśmy w sposób urozmaicony, ciekawy i kolorowy. Głównym celem imprezy była integracja uczniów, wdrażanie do zdrowej rywalizacji oraz zniechęcenie uczniów do wagarów, by Pierwszy Dzień Wiosny nie był postrzegany jako Dzień Wagarowicza.

Samorząd Uczniowski Publicznego Gimnazjum w Bodzanowie zorganizował „obwód stacyjny”, który polegał na przygotowanych różnych zmaganiach w poszczególnych salach. Wszystkie zadania były punktowane. Finałem było karaoke, w którym wzięły wszystkie klasy oraz Nauczyciele. Najwięcej punktów zdobyła klasa IIIc. Uroczystość szkolna zakończyła się wręczeniem dyplomów przez Dyrektora Szkoły Pana Macieja Łukasiewicza.

Krzysztof Jakubiak