ANDRZEJKI 2019

Noc z 30 listopada na 1grudnia była szczególn± noc± dla uczniów klas trzecich naszego gimnazjum. W ramach zorganizowanego po raz pierwszy andrzejkowego nocowania, spędzili j± w murach naszej szkoły. W godzinach wieczornych cała grupa zjawiła się ze ¶piworami, dobrym humorem i całymi plecakami niespożytej energii. Uczniowie rozlokowali się w klasach, a potem rozpoczęły się wspólne harce. W klimacie gier, zabaw i wróżb andrzejkowych uczniowie miło spędzili wieczór. Także podczas warsztatów kulinarnych z Bodzanowskimi Pierożankami, nasi gimnazjali¶ci mieli okazję sprawdzić swój talent kulinarny i nasycić głód  samodzielnie wykonanymi pierogami. Andrzejkowy  wieczór uwieńczył seans filmowy w towarzystwie horroru i komedii. Sobota nadeszła błyskawicznie. Na rozbudzenie- ¶niadanie przygotowane przez rodziców, sprz±tanie sal i powrót do domu.

Sylwia Pułtorak