Pierwszy Dzień Wiosny naszej szkole

Jak co roku 21 marca uczniowie naszej szkoły uczcili jako pierwszy Dzień Wiosny. Wiosna została przywitana z radością i zabawą.

W tym dniu uczniowie mieli okazję wziąć udział w wielu turniejach i konkurencjach, przygotowanych przez Samorząd Uczniowski. Dzień zaczęliśmy od „ Kocham Cię Polsko!” oraz wspólnych konkurencji takich jak kalambury czy głuchy telefon. Następnie uczniowie  wykazywali  się znajomością utworów muzycznych oraz prezentowali swój talent muzyczny w turnieju:” Jaka to melodia?” Po czym  przyszedł czas na Quiz Wiosenne Kahoot, w którym uczniowie rywalizowali ze sobą, wykazując się wiedzą na temat tradycji wiosennych. Wiosnę powitaliśmy również wspólnym tańcem i innymi harcerskimi pląsami.  Koniec uwieńczył słodki poczęstunek, który przygotowały same uczennice naszej szkoły. Dzień ten był pełen atrakcji.

Opr. Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Dorota Guzińska